Ga-p35-ds4

Zdravím,měnil jsem MB za GA-P35-DS4 (rev. 1.0) a nemohl jsem nainstalovat LAN driver, udělal jsem proto flash BIOSU. Od té doby najede POST a pořád se PC restartuje, nejde nabootovat (win 7 SP1).

Odpovědi na otázku

Podívej se, jak máš v BIOSu nastavený HDD, jestli IDE nebo RAID.

OK. Děkujeme za info. ☺

To ze si neumel nainstalovat LAN driver rozhodne nesouvysi z verzi biosu, takze to si.delat nemusel.A to proc se ti to dokola reetartuje nejspis bude souvyset s nastavenim AHCI v biosu (volba se resetovala s novym biosem)

Hláška při instalaci driveru:" the realtek network controller was not found if deep sleep mode "

a zkousel si vyhledat driver automaticky? beztak tam instalujes neco co tam nepatri-pres spravce zařízení dej vyhledat driver onlinecož ti ale nepomuze pri tom restartovaní-v biose mas nastavený z ceho má bootovat? mel si tam predtím nastaveny ahci? u čeho se zastaví post v biose? nepiše to potom žádnou chybu?