GA-MA69G-S3H

Zdravím,mám problém s MB GA-MA69G-S3H, CPU 5200+ který se přehřívá, nepomohla výměna pasty ani chladiče,že by deka?

Odpovědi na otázku

Mal som podobný problém s CPU INTEL E8400 a MB EG41MF-US2H. Čidlá ukazovali hodnoty nad 90 st. Stačilo pritom otočiť chladič o 90° a teploty padl na 40°. To je moja skúsenosť, ty môžeš mať aj iný problém.

"že by deka?" Az to mas prikryte dekou niet divu.

chladic, pasta, jak to vypada v case a nakonec udaj o teplote, kdy se udajne "prehriva", jsou predpokladam statnim tajemstvim

To není státní tajemství ale asi po minutě to vypne comp natvrdo. Teplota v BIOSu vuběhne nad 100.

Zkus novější BIOS. Třeba tenhle ukazuje teplotu špatně.

No to jsem taky přemýšlel jenže po minutě mi vypne comp tak to nestačím flashnout.

Měl jsem to samé, v záruce mi vyměnili procesor, a pak to šlo v pořádku...