G45M03 kam zapojit HDD

dobry den chtel sem se zeptat kam mam zapojit hdd když ho nemám kam zapojit mam starou desku G45M03 socket 775 kterou sem teď koupil protože predesla odešla a tam sem měl v hdd takový široký pas a dlouhý pás od gigabytů ktery sem měl zapojit do asi 20-24 pinového konektoru. ale zde to.nemám kde.zapojit jsou tu jen sata konektory ale muj hdd zase.nepodporuje sata abych to do něj připojil. diky za radu//Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a jiné nicneříkající texty.//

Odpovědi na otázku

Kup si řadič do PCI:https://www.czc.cz/axagon-pcis-35-pci-radic-... Ale zda ti z toho najede systém ti nepovím. Lepší by bylo koupit SATA disk a ideálně rovnou SSD.

Mě bios normálně naběhne ale neni tam zobrazen zadny sata disk 3 sloty.Chtel sem nainstalovat totiž win7 ale bohužel bez disku ani rána.

Zkus nepsat jako tatar, nedá se to číst a těžko se to chápe. Ta znaménka mezi větami a diakritika má svůj význam. Není to jen na buzeraci ve škole a pro grammarnazzi.Na to aby naběhl BIOS žádný disk nepotřebuješ. A nevím, co bys v něm chtěl vidět, když máš jen PATA disk, který nemáš kam připojit a žádný SATA disk nemáš. Disk položený vedle PC BIOS opravdu nezobrazí. Nemá jak.Nebo jsem to jen z toho nepřehledného textu blbě pochopil?

Najděte si na Alze zařízení AXAGON RSI-X1. To je přesně to, co potřebujete. Stojí to asi 300.-Kč. Před pár lety jsem měl podobný problém a funguje to spolehlivě. Nasadíte to na PATA disk a na druhé strane je konektor pro připojení běžným daovým kabelem do SATA portu desky. A systém se z toho spouští naprosto bezproblémově. Pro BIOS se disk jeví jako běžný SATA.