» Poradna » TV, audio a video

G-Sync dotaz

Ahoj, prosím, mám takový dotaz, bude mi fungovat na PC G-sync když mám display port pouze na monitoru a ne na grafické kartě? Za použití redukce.. Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Ukaž mi grafiku, co podporuje G-Sync a nemá DP. Tu bych rád viděl.

Když by sis přečetl znovu můj dotaz, pochopil by jsi že se na to ptám, zda to podporuje když nemá DP port.. Nepíšu že to podporuje a nemá dp port ??

Požadavky máš tady:https://www.nvidia.com/en-in/geforce/products/g-... "Must support DisplayPort 1.x directly from the GPU"

Co to je přesně za grafiku? Značka, typ.

Nvidia gainward GTX 1650 4GB GDDR5

Tuhle máš? https://graficke-karty.heureka.cz/gainward-geforce-gtx-1650... Protože gsync bohužel nijak bez DP nerozchodíš. Možná přes to DVI by mohl fungovat, ale to nevím jistě.Co máš přesně za monitor?

Ano. Monitor: MSI Optix G242

Přímo podle výrobce tvoje karta nemá podporu pro G-sync.

Monitor ani G-Sync neumí. Je pouze "G-Sync Compatible". Tedy FreeSync otestovaný od Nvidie, že s ní jde rozchodit. Ale pouze přes DP. Bohužel jsi si dal hodně velkou práci s tím, abys našel jednu z mála herních grafik z posledních 5 let, co nemá DP. Docela smůla, protože by ti to fungovalo snad s kteroukoliv jinou grafikou od Nvidie i AMD.