» Poradna » Web a internet

G disk a skydriver

Jdou sítová uložiště jako DISK GOOGLE nebo SKYDRIVER si dát jako sítový disk do pc TENTO POČÍTAČ ?

Odpovědi na otázku

Skydrive si (pokud máš nainstalovanou app skydrive) můžeš namapovat jako disk, anžto jsou data mimo cloud synchronizovaná se složkou user/skydrive. Tuto složku klasicky namapuj jako disk a je to..

Výhodou tohoto řešení je fakt, že nemusíš čekat na upload / download, protože synchronizace běží na pozadí neustále.

Myslíte si, když čtete, jak byl formulován dotaz, tazatel ví, co je to namapovat disk?

Ano ale vám bych to dělat neradil. Jinak http://youtu.be/xJimL2hfhkw

Funguje to jak na sky na GD Tohle sem nenapsal hned na začátku já bych to chtěl mít bez nutnosti samotných programu skydriver a google driver. Protože když je budu mít stejně se mi to do pc musí stáhnout (což nechci) a ten program je v podtatě jen na to aby udělal odkaz na složku kde dochází k sinchonizaci a pokud něco omylem smažu smaže se mi všechno i na sítovém disku