FX: Tlačítko ENTER?? K čemu to?

Táta mi koupil nový PC počítač, je naprosto úžasný, skvělý a hooodně barevný!!!! Jen ale netuším, k čemu může být tlačítko ENTER s takovou tou zahnutou šipkou nakreslenou na něm shora??? Poraďte prosím, jinak jsem úplně spokojený, a myslím, že se s počítačem brzy začnu hooodně kamarádit a jednou ze mě bude počítačový odborník a Billa strčím hnedle do kapsy!

Odpovědi na otázku

Zas si niekto robi srandu

A uz jsi nasel, kde se to zapíná ?

To udělal za mě brácha, ale myslím, že se to brzo naučím sám:))

A jak jsi napsal tendle prispevek??? Kdyz neumis pouzit Enter... To nemuzes ani zadat adresu zive

Psát to já umím, zas tak blbý teda nejsem! Ale je teďka kolem mě fůra lidí, takže vždycky někomu řeknu, ať mi to odešle. No ale když jsem se jich ptal na ten ENTER, tak se se mnou ani nebavili a ani nevím, proč?? Jsou to takoví sobci, ani nováčkovi neporadí, takový já teda nikdy nebudu! To teda ne!!

Ty to neznas?? EN TER tyky, dva spaliky ...

Enter je klucova klavesa, skoro klucovejsia ako kombinacia ALT + Ctrl + Del...

Tak jsem zmáčkl tlačítko ALT, tlačítko PLUS, tlačítko CTRL, tlačítko PLUS a tlačítko DELETE a nic!!! Co to na mě zkoušíš??

Urcite aspon jedno z tech PLUS ti nedalo 'plus', ale jednicku, hacek, nebo neco podobneho. To bude spatnym ovladacem klavesnice.

Jestli víš, na co jsou všechna ostatní tlačítka, tak počkej do zítřka, abys nebyl zahlcen nadbytkem nových informací.

pc pocitac:) je skoro tak dobre jako detska kinderkola...enter se zahnutou sipkou vylom z klavesnice pryc, je zbytecny(vsak to naklikas mysem:) a mimo to tam mas jeste jeden do zasoby. to tlacitko tam montuji prodavaci v obchode, aby ten pc pocitac mohl byt tak drahy

Ahaaa, tak proto jsou tady teda dvě a já si říkal proč? No že mě to hned nenapadlo. Buržousti jedni!

ENTER je mladší brácha Enterprise, což je americká atomová letadlová loď (amerika = země daleko; atomová = kaše z vařeného hrachu; letadlo = pokus o zvelebení CZ ekonomiky; loď = no to je takový auto jinak), která se ve skutečnosti jmenuje Vstupní cena - doslovně špatně přeloženo. A jako taková je určená odněkud někam vstoupit. Takže když tohle tlačítko zmáčneš, uvolníš energii skrytou v té kaši. Ta probudí kapitánku Džejnvejovou. Náčelník Sedící býk s pomlázkou v ruce bude honit Billa 3. po Campusu. Ovšen zatím nikdo neví, jestli ho doní dřív než kapitánka Džejnvejová, ktreá se pohybuje pomocí transponderu o něco rychleji. BG 3. bude muset namazat kliky sádlem. Teď je ovšem důležité, co namaže Jan Tleskač?!

no a to jsi zcela zapoměl na Fifinku, Bobíka, Myšpulína a Pinďu! Myslím ale, že ti by se dřív ztratili někde v jižní Americe při hledání oříšků co zachrání opičí populaci v Zoo v Nesmyslovicích, než by mi vysvětlili k čemu je ten ENTER? No tak K ČEMU???? Lidičky!!!

Enter je tam proto aby se takové hovádko jako jsi ty mohlo ptát v poradně.

Na stisknutí, proto tam je.

fakt bezva, dlouho jsem se tak nezasmal. Ses rozenej komik...

Chyba je mezi klávesnicí a židlí...