» Poradna » Programy

Fw: pozor virus

Preposilam dopis, ktery jsem vcera obdrzel. Mam se bat nebo je to jen obvykla e-kachna.Dekuji Petr Spacil Nebezpečný virus !!!,  ihned  vyhledat a  vymazatToto  upozonění jsem dnes  obdržel od   partnera.Stejně jako on jsem virus v počítači objevil. Řiďte se prosím následujícími pokyny ( překlad něm. textu ) : Jedná se o spící virus,  který se dostal do našich PC  e.mailem .Virus je programován tak, že se aktivuje teprve kdykoliv později .Proto nebývá  mnohými antivir. programy objeven. Nikdo neví přesně jak dlouho tento virus v systému je. Může to být i několik měsíců .Jakmile se aktivuje, ničí všechna data na pevném disku.Šíří se e mailem a infiltruje do C:/WINDOWS/COMAND. Abyste ho našli a zničili, proveďte následující kroky :klepnout na " Start " - " Najít " - " Soubory, složky "uvést Název :   SULFNBK.EXE  Pokud je počítač infikován objeví se název v poli výsledkůhledání .Soubor v žádném případě neotvírejte !!!Soubor  odstraňte do koše a následně ho odstraňte i z koše. Pokud byl Váš počítač čistý je to dobrá zpráva .Pokud jste ale virus v počítači objevili, jsou zřejmě infikovány i počítačeVašich přátel, kolegů, obchodních partnerů.Zašlete prosím tuto informaci všem, kteří během uplynulých měsíců obdrželi e mail z Vašeho počítače.( Do mého pčítače se virus dostal pravděpodobně v červnu 01 )

Odpovědi na otázku

Mal si pravdu hned ako som toto čital tak som išiel  na to.A bol tam v červenej kocke RM a ten názov.Dík za radu Martin.

Starej profláklej HOAX Na tohle už imho nikdo neskočí...

Jedinym virem je onen e-mail - jde o utok na blby.Vysvetleni je napr. zde

Útok na blby hlásí úspěchy.U nás ve fy. na 15 pc, to došlo mejlem, Jeden aktivní blb neváhal a jal se odvirovávat naši síť. Jak to dopadlo je vám jasný co  15 nefunkčních PC. Teď sem týden na školení a voni hezky reinstalujou celý pc, protože neuměj obnovu (extrakt z instalace). Proč bych jim to ale řikal, ať ho zvalchujou !!!!