Funkčnost cyklistiky v Google Fit na Android Wear hodinkách

Mám dotaz, uvažuji nad hodinkami LG Watch Style a ty nemají GPS. Potřebuji Google Fit na cyklistiku a ta pokud vím potřebuje GPS. Je možné sledovat nebo pozastavit aktivitu na hodinkách zatímco telefon by sbíral data GPS?Je to pro mne hodně důležité. Děkuji předem za odpověď.

Odpovědi na otázku

Hodinky a telefon jsou jen senzory, data dohromady dává až program.Pokud hodinky nemají přimáč GPS spotřebovává baterku ještě telefonu a ten někde v kapse nemusí chytat signál moc dobře. Google fit tuhle divnou kombinaci nedá.Celkově to je zbytečné. Telefon mějte někde v sportovním pouzdře a na tyhle hodnocení Dinky zapomeňte. Nebo si pořiďte opravdu sportovní smart hodinky.