» Poradna » Mobily

Funkční tlačítka v Android Lollipop

Zdravím,dneska jsem nainstaloval do Sony Xperia Z1 novou verzi Androidu - Lollipop, verze 5.0.2. Systém se mi líbí, ale chybí jedna věc - tlačítka pro jednoduché vypínání funkcí telefonu - můžete vidět na http://leteckaposta.cz/127004097 . Často jsem je používal. Vím, že stejná jsou v oznamovacím panelu rychlé volby, ale už je to takové míň pohodlné.Nevíte, jestli se dají tlačítka v Lollipop někde najít?Díky za případnou odpověď.

Odpovědi na otázku

jsou šikovně schovaná, když stáhneš roletku dolů, tak pod datumem by se měla objevit ještě jedna, hodně úzká a barevně odlišená, tak za tu zatáhneš a objeví se přepínače na wifi, bluetooth, gsm atd.

Díky. To bylo v Kitkatu taky, ale ještě se daly dát na plochu tlačítka - viz screen, co jsem nahrál na Leteckou poštu.

leteckaposta je blbost, nahraj to na imageshack atp

Proč?