» Poradna » Ostatní

Funkční ovladač, který se stává nefunkční při najetí hry PS2

Moc prosím o radu. Pořídili jsme si ps2, koupili paměťovku a hru Medal of honor. Jakmile hru vložíme na ovladači se rozsvítí analog (hra si jej sama nastaví) ale od té chvíle už při výběru jazyka se stává ovladač nefunkční. Hra se tedy nedá hrát. Co s tím?

Odpovědi na otázku

Kup si PC a neřeš blbosti spojené s hrací skříňkou. A buď rád, FPS jako MoH musí být fakt lahoda na gaypadu.