» Poradna » Notebooky

Funkční klávesy u HP Probook 450 G5

Dobrý den,dá se nějak změnit nastavení, kdy klávesy F1 - F12 se musí používat s přepínačem Fn? Jedná se o HP Probook 450 G5. Chtěla jsem si ho koupit, ale tahle drobnost mi rozhodně při práci bude vadit, a krom toho nemá uživatelsky vyměnitelnou baterii, což mě překvapilo, protože u jiných řad HP notebooků to jde. A další dotaz - doporučili byste notebook Acer TravelMate P2? Děkuji.

Odpovědi na otázku

U vetsiny laptopu, kde vyrobce cpe uzivateli tuhle kravinu s Fx pres Fn, se to da v BIOSu prepnout do normalniho rezimu pro lidi. Ale jestli to jde konkretne u tohoto typu, to s jistotou nevim. Mrknete na webu, mrknete do manualu, ptejte se (mailem?) HP.Ohledne Aceru: K cemu konkretne ho mame / nemame doporucit?

Díky, zkusím nějaký dotaz u HP.Ad Acer: filmy, internet, běžná práce, žádné hry, hodně cestování, riziko polití (hrnek s kafem/čajem vždycky při práci vedle počítače, ještě nikdy v životě jsem si ho sice nepolila, ale riziko tu je Proto se dívám na tu uživatelsky vyndatelnou baterii. Probook mě zklamal, že ji má integrovanou, Acer bohužel taky... Doporučení/nedoporučení jsem spíš myslela tak jako: je to dobrá řada, žádný šunt, kvalitní zpracování, nebývá poruchová, klidně do toho běž, určitě něco vydrží.... Nebo: vzdor ceně jsou to šmejdy, blbě se to reklamuje, vysoká poruchovost, nespolehlivé, tuhle řadu bych nikdy nedoporučil...

Řada G5 od HP má na levém Shiftu FnLock. Takže zmáčknete levý Shift + Fn a ono se to překlapne do opačného režimu - tak, jak je to normální.

Pořadí FN a potom FN lock