» Poradna » Web a internet

Funkce bezdrátového připojení je vypnuta

Ahoj.Podobný problém se tu řešil-vyzkoušel jsem vše,co bylo uvedený,ale bez výsledku.Číča se mi prošla po klávesnici u ntb Lenovo IdeaPad 100 s win7 pro Klávesovou zkratkou (asi-vypínač tam není) mi vypnula síťový adaptér a nevím,jak ho zapnout.Po zapnutí ntb se mi u ikonky WiFi ukáže červený x a ani to neukáže dostupný WiFi sítě.Když spustím diagnostiku sítě,tak mi zahlásí,že poradce při potížích neidentifikoval problém a když dám: Zobrazit podrobné informace,tak tam je uvedený,že funkce bezdrátového připojení je vypnuta.Jako řešení mi ten blbec (ntb) doporučuje zapnout funkci bezdrátového připojení,ale už nenapíše jak Ještě jsem vyzkoušel Ovládací panely-Síť a internet-Centrum síťových připojení a sdílení-Odstranit potíže-Síťový adaptér-Spustit jako správce a dostanu se na diagnostiku sítě (viz výše) a ve správci zařízení na kartě síťového adaptéru je uvedený,že tento pracuje správně,ovladač je aktuální a zařízení je povolené :mad: Ani nepomáhá Fn+F1 - F12 Má někdo ještě nějakej nápad? - Ještě poznámka na závěr-ntb jsem kupoval s win10.Podařilo se mi do něj nalít win7 a i když ve správcích zařízení se mi u čtyř Dalších zařízení (Neznámé zařízení,Řadič sběrnice SM,Řadič USB a Síťový adaptér Ethernet) nepodařilo najít ovladače,ntb (včetně netu) jel čtvrt roku bez problémů (můžu tam mít dva síťové adaptéry?-O kus níž ve správci je síťový adaptér Realtec Wireless LAN s aktuálním ovladačem).

Odpovědi na otázku

Výchozí je že Fn+F1-F12 je F1-F12 a funkce jasu, hlasitosti, wifi a tak dál fungují přímo, bez Fn (jde to přepnout v setupu/tzv. Biosu).

RTFM

VYŘEŠENO!!! Pomocí kláves win+x otevřeno centrum nastavení mobilních zařízení ve kterém se vypíná/zapíná bezdrátová síť!!!

Dobry den, dostala jsem se tam co vy ale tlacitko zapnout bezdrat... je sedive a nejde na nej kliknout, nevite co s tim..? Diky!

Tak toto samé mám já a nevím taky co stim 😃

Levý dolní roh-wireless assistant, roleta choose action a tam vyberete turn WLAN on, tak to má HP

Dobrý den, prosím Vás o radu, řeším stejný problém na HP pavilon, ale nemůžu vubev najít wireless assitant, kde ho v počítači dohledat? Děkuji, J.

Ahoj, i teď právě řeším tento problém. Prosím, kde je klávesa win a jak pořešit když na klávesnici nemám (FN)? Díky za radu. Iva