» Poradna » Počítačové sítě

Funguje vám teď rapidshare?

www.rapidshare.com ...

Momentálně se nechytám - pátrám, zda je chyba jen u mého providera.Používám openDNS.
Díky.

(Není to jen rapid, řada různých www stránek mi momentálně nefunguje...)

Odpovědi na otázku

Na free account no problem.

Díky, tak to bude u providera, asi mu vypadla část konektivity či co...

free account funguje, premium detto

mam t com ....a dnes mi uz asi trikrat spadol...a teraz nejde zase

Jo zadnej problem. Rapid se normalne nacita.

Ne ne,vypadává to! Asi mají problémy.

Neřekl bych. Stahuju přes vlastoručně napsaný manager (ten jejich jsem pod XP nerozběhal) a jede to naprosto bez potíží.

Oficiální sdělení na stránkách Rapidu:
RapidShare nebyl dostupný kvůli hardwarové chybě v naší síti. Záležitost na naší síti byla vyřešena......