» Poradna » Programy

Funguje vam ICQ?

me prave prestalo mam SIM zkousel jsem se lognout i na icq2go a taky nic (operation timeout)

Odpovědi na otázku

taky ne

niet :(

take SIM (0.9.3CVS lonsky rok i 0.9.3CVSpredtydnem) nic :|

NE :D

Mám Mirandu a také nic.

a co ked mas mirandu? miranda sux. ani mne nejde icq :(

Pro kohokoliv krome Baranocka: Nectete nasledujici radky.Baranocku:Imbecile, on rekl zcela spravne, jaky pouziva messenger, aby bylo jasne, ze to neni treba chybou v programu. A svuj nazor na Mirandu si strc do te velke cerne diry pod zady, kde se porad skrabes... Kdyz jsi tak omezeny, ze musis pouzivat vsechno, co ti nekdo podstrci, plne reklamy a serepeticek, ktere nekdo tlusty na vysoce postavene zidli povazuje za uzitecne, pouzivej to, ale neser se do premyslejicich lidi, kteri vedi, co chteji a jdou za tim....

Jo, mě to taky jede. Jinak, Miranda je daleko lepší než ICQ, ale to Ty nevíš. A je to jen komunikační klient. Pro někoho třeba lepší není, ale pro někoho je. Nebudu tu říkat, že je nej, protože každý má jiný názor, ale ICQ je na hovno. Je akorát tak dobré na stahování reklamy. Je pomalé, zatímco MIranda je 10x rychlejší. Ale to Tebe nezajímá. Tak se koukej na tu posranou reklamu a poslouchej to debilní cvakání, jak ji stahuje pořád dokola. A nepomlouvej další softy, když je neznáš!

Přikládám se (byť silně nasrán) k uživatelům, kterým nefunguje ICQ. Po nedávném výpadku serveru zajištujícího seznam kontaktů teď budu vážne uvažovat o alternativní síti.

Icq ani Mirinda nejdou ale Skype yo

Jo jo, Skype bezi, tam nema co spadnout.

To je bordel od kdy to nejede? Ještě že je ta pošta,samozřejmě jsem myslel že je ta chyba u mně.....

ne

nie kua

he mě to jde , od rana v pohodě

tak uz to jede :)

Mě už také.

Už se to rozběhlo

Omluvte prosím neznalého. Používal-li bych Mirandu, která používá ICQ a ICQ by nefungovalo,dovolal bych se na klienta používajícího ICQ? Pakliže ne, jaký je rozdíl nedovolám-li se Mirandou nebo ICQ? Fungovala-li by, jak to dělá, že na Mirandě funguje ICQ a na ICQ ICQ ne. Je li to jak já myslím, že nefunguje-li ICQ, pak nefunguje ani ICQ na Mirandě, Tak k čemu rada : Spadne-li ti ICQ, nainstaluj Mirandu. Bude ti k ho..., ale nebudeš mít reklamu. Pak je dle mne lepší vypnout PC. To údajně reklama nemá šanci.

No ono jde o to, ze nemusi hnedka spadnout cela sit ICQ, ale treba jenom server, co ma za ukol drzet v provozu tvuj Contact list.....no a pak je Miranda k nezaplaceni, pac, narozdil od ICQ programu, umi drzet contact list na disku....