» Poradna » Notebooky

Funguje mikrofon na Skypu, ale na ostatních platformách ne

Dobrý den, mám problém s tím, že na Skypu mi normálně funguje mikrofon a druhá strana mě slyší zcela bez potíží. Nicméně na ostatních platformách jako je zoom, facebook, teams, tak mě nejde slyšet téměř vůbec, hlas se mi seká a přerušuje, jako bych volala z mobilu se špatným signálem. Nevíte, čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

muze byt spatne nastaveni mirkofonu v danem programu, pripadne hodne starsi pocitac co zvlada jen skype (nejmene narocny) a novejsi uz nemusi

Všechno to používáš ze stejného browseru? Pokud ano, z jakého? Co jsem slyšel, tak nejméně problémů je s Google Chrome.