» Poradna » Notebooky

Funguje jen google, YouTube, připojena ale web není dostupný

Prosím Vás,jsem připojena k wifi nebo i ke kabelu ale nic nefunguje, jediný google a YouTube mi funguje, ale jen na noťasu, na telefonech ne, i když dam ethernet kabel do noťasu nic jiného se nenačte. Vyskočí tento web není dostupný odpověď webu trvala příliš dlouho. Budu rada za všechny rady

Odpovědi na otázku

Mám pocit, že jste zde již psala...A pokud se nepletu, psala jste, že u někoho jiného na wifi je vše OK...Tudíž problém bych řešil tak, že zvednu telefon a zavolám svému poskytovateli netu. (Samozřejmě teď v 21h asi ne, ale třeba ráno)... Nebo k nim dojeďte, pokud jste již volala a oni nic nedělají. Dobrých rad u minulého příspěvku bylo spousta ->Bohužel my s tím asi nic nesvedeme, když zřejmě chyba bude na straně poskytovatele.

ano, to jsem já.Poskytovali jsem uz volala nejméně 3 krát.Prý tam svítím a vše je v pořádku, tak říkám, že potřebuji technika, pokaždé mi řekli, posílame technika a takhle čekám od pátku. Zkousela jsem toho hodně, vypla avast, firewall, nastavila DNS, a nevím co ještě. Akorat mi porad nereaguje nastavení proxy server jak v prohlížeči, tak v PC nastavení Možnosti internetu v ovládacích panelechKlikám a žádná odpověď

A ty používáš proxy server? To je na doma dost rarita.

Nepoužívám, chtěla jsem jen kouknout do nastavení ale vůbec to nereaguje

Jen jestli to chápu správně: Když se doma (nebo i mimo domov?) připojíte k síti přes wifi nebo klidně i přes kabel, tak jediné stránky, které vám fungují jsou youtube a google (resp služby googlu) a to navíc jenom na notebooku a na jiných zařízeních v domácnosti jako kdyby nebyl internet?Pokud je vaše odpověď ANO (a pokud mimo domov vše v pořádku), pak:Předpokládám, že máte doma krabičku ze které ten internet má jít - je vaše (někdo z rodiny vám ji tam dal a zřejmě nastavil) nebo ji umístil a nastavil poskytovatel?

U známých se na wifi připojim bez žádných problému na všech zařízeních Doma mi nejde vůbec nikde internet, jediný co funguje je google a to jen na notebookuKrabičku nastavil poskytovatel

Zapomněla jsem zdůraznit, ze jsem se stěhovala před týdnem, takže mi to přišli udělat znovu, ale wifi normálně asi 3 dny běžela a potom z ničeho nic přestala fungovat