» Poradna » Programy

Fulscreen obrázky na druhý monitor v dual-view

Dobrý den,

snažím se sehnat prohlížeč obrázků, který by uměl v nastavení určit monitor pro fullscreen promítání.
Podobně jako to má například KMPlayer pro video nebo jako je zobrazení předvádějícího v PowerPointu.

Momentálně používám Picasu a Zoner Photo Studio 14.

Za jakýkoliv (i placený) program nebo i návod budu vděčný.

Fifu00

Odpovědi na otázku

Co FastStone Image Viewer?

Paaani, to je přesně to, co jsem potřeboval! Díky! Ještě jedna věc ... Dá se nastavit, že během prezentace se mi na prvním monitoru neskryje okno programu?

Rád jsem pomohl. Přiznám, že s tím oknem nevím. Snad něco najdeš v Nastavení.