» Poradna » Notebooky

Fujitsu Siemens Esprimo Mobile M9410

Chci se zeptat na váš názor koupil sem na s-bazaru notas Fujitsu Siemens Esprimo Mobile M9410 bez baterie to mi nevadí nabíječka byla origoš stál 2000 Kč.je to dvou jádro T 8600 2.4 GHz ram 3GB DDR 2 disk 320 GB.Display 14.1 matný grafika sdílná hry nikdy nehraji notas je jak z výroby neošoupaný ventilátor po prozkoumání uplně čistý šroubky nikdy nikdo nešrouboval akorát byla totálně vybitá baterka comos po výměně šlape jak hodinky nepřehřívá se ventilátor tichoučký ani se moc netočí jen občas ani to nemá chladící pastu na procesoru má to nějaké speciální gumy teplota Cpu okolo 40 celsia při plné zátěži max.60 stupmů koupil sem do toho akorát SSD 120 GB a je supr rychlí koupil sem za moc nebo akorátJirka.

Odpovědi na otázku

Sice nechápu, proč se ptáš až teď a ne před koupí, ale pokud je ve slušném stavu a nějakou dobu vydrží, tak 2 tisíce je imho ok cena. Na méně náročné věci SSD v pohodě, zvlášť s SSD.

Ptám se protože mi můj notas HP mi ukradli a nebyl čas moc přemýšlet a taky se mi zdál za dobrou cenu a než bych se tu zeptal tak by ho koupil někdo jiný za tuto cenu s Fujitsu mám velmi dobré zkušenosti a trošku se vyznám i z rozebráním celého notasu a vyčištění mám ho teprve necelí týden a víc hlav víc rozumu a znáš to člověk chce mít jistotu že udělal dobře ještě sem přehrál nejnovější BIOS šoupl sem W 10 64 Bit. ještě se chci zeptat když tam ta chladící pasta není z výroby což vidím poprvé u notasu tak tam asi nemá být když se vůbec nepřehřívá ted když courám na netu CPU se motá kolem 42 stupnů a výkon CPU tak na 15% a spotřeba 220V v klidu 13W což je supr nejvíše při zátěži okolo 35Wa všude na netu sem našel že má Ram DDR 3 ale já mám 2 vím že 3 tam prostě nenacpu Jirka.

Uf. ☺