Fujitsu siemens Esprimo E3510- po zapnutí hučí ventilátor

Zdravím, mám problém s fujitsu siemens Esprimo E3510. Stává se že při zapnutí se roztočí ventilátor CPU na plné otáčky, jeho otáčky neklesnou jako je běžné a PC vytuhne. po vypnutí PC na "tvrdo" a opětovném zapnutí PC naběhne do systému bez problémů. Test HDD ok, test RAM také OK. Díky za jakoukoliv radu

Odpovědi na otázku

vadná základní deska

vypadá na starý komp - odhaduji:- vyměnit baterii na MB, asi při prvním startu se nastavuje BIOS- vytahat postupně káble z konektorů a znovu zasunout (ne všechny najednou, pak se f tom nevyznáš)