Fujitsu Esprimo P710

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně tohoto počítače: https://www.pocitace24.cz/repasovane-stolni-pocitac... zda-li by do tohoto počítače šla vložit grafická karta Asie gtx 1050 2gb standardní velikosti (potřebuje min zdroj 300W) a zda toto vše utahne zdroj, který je v tomto počítači (nejspíše 280W)? Děkuji za odpověď, přeji hezký zbytek dne. Zde přikládám ještě jednou zmiňovaný počítač: https://www.pocitace24.cz/repasovane-stolni-pocitac...

Odpovědi na otázku

Tedy u grafické karty je napsáno doporučeno 300W zdroj

Oprava: Asus gtx 1050 2gb

pravdepodobne ano, max vratis. S OEM zostavami je to vzdy risk.

Jelikož mne aktuální generace lítá denně pod rukama, tak říkám že ne. Je tam malé základní chladič na CPU, odvětrání je jedním verrakem vpředu. Zdroj je atyp. a napájecí konektor na desce taky. Je to dělané na kancelářinu a určitě se nepočítá s herní GPU. Nepočítá to s plnou zátěží trvale. Pokud Fujitsu, tak R, případně rady pod ním, tam se dává pořádně zdroj, ale nechtěl bych to, drog je atyp.

Upozorňují že všechny sestavy Fujitsu, HP, Dell, lenovo, jsou děkane tak aby podobný upgrade nebyl možný a je potřeba zvolit stroj, který je na to určen. Je to zdrojích a o i o provedení desek co nepocitaji s plnou zátěží, tj pasivních chladicu jedna deskách minimum.

Děkuji za odpověď a jen chci podotknout, ze by se nejednalo o nějaké velmi náročné hry, chci si zahrat bez sekání hry typu Rocket League, Valorant, Overwatch, World of Tanks a další. Doteď mám v Pc Intel pentium g2130 a proto bych si chtěl touto cestou pomoct k lepším fps ve hrách.

a nejaky rozumny dovod preco chces kupovat cely iny pocitac na rovnakej generacii intel ako uz mas? Staci ti do aktualnej dosky len dokupit lepsi procesor.

Protože mi táta řekl, ze co když to nebude fungovat

tak to ale potom kupte novy PC a nie dalsi 100rocny stary

Jen jeste pro upresneni, aktulni P ma zdroj s jednim konektorem do zakladni desky, napajeni pro grafiku tam neni a i je vyvedene jen napajeni pro hdd, tj 4pin co se pouziva atx zdroje pro 12v pro cpu nebo co. Pocita se bud a s pci prevodnikem na vga, nejde o gpu a pripadne s nizsi radou nvidiA kvartro bez pridavneho napajeni.Jinak jde o kvalitni zelezo, slusne desky na dane ucel a solidni case, nejde o hnuj.