» Poradna » Programy

Fuji S5500 - vista nemá driver :-(

čaues,

pořídil jsem si nový notebook, kde jsou visty - celkem v pohodě, ale mámp roblém s tím, že k němu nemůžu připojit foťák fuji s5500 - XP mi ho vždycky našly jako USB mass storage, ale visty prostě ne... a na stránkách fuji taky nemůžu najít žádný driver přímo pro visty....

nesetkal jste se s něčím podobným někdo?

a samozřejmě nemůžu najít CD, co k němu bylo přiložený (ale to je stejně k ničemu, když je vydaný ještě před vistama)....

.. hlavně, že má fuji na stránkách info o kompatibilitě driverů s vistama.. prdlajs...

(samozřejmě mám foťák nastavenej správně )

díky za pomoc

Odpovědi na otázku

www.fujifilm.com ... máš tam updaty usb driverov pre macos,vistu,dokonca aj pre staré win98se/me

tak právě tam mi to vůbec nepomohlo

tváří se jako flashdisk, takže na to žádnej spešl ovladač není potřeba. Já jsem tohle podobný jednou na vistách řešil taky, když jsem dal při instalaci prohledat celej disk tak to vždycky někde našlo...

Aby nenaslo, kdyz to nekde na HDD bylo. Tohle je trochu jiny pripad, ktery by mely resit vyse uvedene drivery.