» Poradna » Počítačové sítě

FTP a modem Zyxel 660 HW-T3

Mam velike potize se Zyxely (mj. i Welly).
Ted ale k Zyxelu. Mam na PC lokalni FTP server, ktery ma statickou 10.0.0.40 napriklad a posloucha port 21.
V zyxelu nastavim v NAT - forwarding a dam treba FTP, kde smeruju porty 21 na adresu 10.0.0.40.
A proste nic neprojde, uz 5 dni se s tim morim :(

Kdyz zapnu Huawei Echolite, vse funguje. Povypinal a pozapinal jsem snad uplne vse :(

Prosim o pomoc... :( Zkusil jsem snad vse, jak zmenu portu, tak ip a u huaweie zaskrtnu a jde to :(

Odpovědi na otázku

Zkus si nastavit portforward podle navodu tady: portforward.com ...

Pokud to nepojede, vlez do firewallu (v Zyxelu) a vytvor nebo zkontroluj pravidlo pro FTP a danou IP.

Presne tak, firewall v (nekterych verzich) zyxelu blokuje spojeni ikdyz mas nastaveny port forward. Takze si to musis rucne nastavit ve firewallu.

I to jsem udelal a bohuzel :(

jak rikam prolezl jsme vsechno, prijde mi ze maji spatny formware nebo ze to zyxel proste neumi, coz je hloupost. :(

Ahoj, prosimtě, mám stejenj problém, se*u se tady s tou jebkou ZYXEL 660HW-T3 a at povoluju v NATu (SUA only) cokoliv, prostě nic neprojde. I když mám firewall vypnutej. Přišel si na to? Díky za odpověď.

Ahoj ,

Mám ten samý problém u zyxelu R660t3

System Name: P660RU-T3_T7
ZyNOS F/W Version: V3.40(ALM.0) | 09/07/2006
DSL FW Version:DMT FwVer: 3.5.19.11_B_TC, HwVer: T14F7_0.0
Standard:ADSL2PLUS

tento modem prý reaguje na restart modemu , ale stejně mi nic nepomohlo .