» Poradna » Windows (a jiné OS)

Freeze pc

Po koupy nového ssd a grafické karty se pc náhodně sekne a přestane úplně komunikovat. Ve správci úloh se SSD zaneprázdní na 100%.AMD Ryzen 5 1500X Quad-Core Processor KINGSTON SA400S37480GSapphire Radeon RX 580 NITRO+ 4GB8GB ram

Odpovědi na otázku

Jaký máš zdroj?

SEASONIC S12II-620 - 620W

Tak asi to způsobuje jedno nebo druhé, co jsi přidal. Jednodušší je v tu chvíli vyndat grafiku a na chvíli dát starou. Tím třeba vyloučíš jednu variantu.

Po koupy - bez pozdravu, bez poděkování... Hlavně že nadpis je Freeze PC...machruješ tu dvěma jazykama a neumíš ani jeden, ani základ slušnosti.

Nepozdravil ponadaval neporadil :) Díky

V odpovědích se pozdrav nepíše. A co chceš poradit? Informací nula nula. Vyměnily se dva díly, takže první pomoc postupně vrátit ty staré, který z nich způsobuje problém, pak se to dá řešit dál.A informace, že SSD je v té chvíli vytížen na 100% je hezká, ale k ničemu. Který proces vytěžuje disk na 100%? Co tomu předchází? Je ten SSD systémový? Jak bylo provedena reinstalace systému? Co běží na pozadí? Antivir?

Protože se na nic neptáš

A při výměně grafiky si udělal čistou instalaci ovladačů?

Po koupy? To snad ne...