» Poradna » Notebooky

Freeze display

Ahoj všichni, vlastním notebook DELL LATITUDE e7450 a vyskytl se mi tu s ním takový problém, s kterým si nevím rady, a ani na zahraničních poradnách/webech jsem nenašla nikoho, kdo by měl podobný problém. Jde o to, že když notebook nemám na nabíječce, tak že se neobnovuje displej, prostě zamrzne a začne se chovat normálně a fungovat až když hýbu myší. Nevím, zda jste to už někdy zažili. Nicméně to vypadá tak, že např.koukám na video a dokud nehýbnu myší, tak se nic neděje a obraz je freeznutý. Je to i u všeho jinýho - psaní, otevíraní programů, atd. Zkusila jsem obnovit ze zálohy, počítač je nedáno přeinstalovaný (asi půl roku zpět), dělá to asi měsíc. Zkusila jsem změnit možnosti napájení, ale prostě.... nevím , kde jeproblém a kde hledat. Díky za pomoc a za nápady :)

Odpovědi na otázku

Rozlouskni problém radikálně:Nabootuj z flešky linux.Chová se to v něm stejně? >> Máš HW problem >> servis.Funguje vše normálně? >> Máš SW problm >> obnova OS ze zdravé zálohy nebo reinstalace Windows + drivery.

Nainstaluj čistý OS, žádnou zálohu.Image stáhni ze stránek Microsoftu.