» Poradna » Programy

Freeware softwaru na hromadné zasílání SMS

Věděl by někdo o nějakém freeware softwaru na hromadné zasílání SMS, kam nakopíruju tel. čísla z tabulkového editoru? Nějaké takové musí používat personalisté ve fabrikách či agenturách... za případné tipy moc díky!

Odpovědi na otázku

na tyhle věci se používají serverové SW napojené na GSM modul - ne PC a telefon.

Drahý Xi,pokud za ně hodláš platit - jsou jednodušší způsoby (pogoogli) - ale v krajním případě nouze (do stovek kontaktů) lze použít třeba nějaký USB dongle - Huawei atd.. -> ovládací aplikace je volně ke stažení u výrobce, kontaktlist si načtete... atd..Další aplikace jsem pro Vás vygooglil - vím, že vy křováci to máte s připojením k internetu složitější: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/ostatni... BTW: ani neomezený tarif Vás samozřejmě neochrání od poplatků - operátoři velmi rádi předvedou co znamená slovo neomezený....

Neomezený znamená 10 000 minut a obdobný počet SMS. Je to proto, aby si z toho lidi nedělali brány GSM.