» Poradna » Mobily

Freeware photo editor iphone

Dobry den, marne hledam obrazkovy editor pro iPhone!!nemusi umet 1000 a 1 funkci.Jediny co potrebuju je jedna vecMam sketchbook a kdy poridim fotku rad bych ji zmensil, a jednoduse vlozil na bile pozadi.Protoze je to foceny tak i tak na bilem papire.Tzn. Crop, resize, pasteExistuje neco takoveho a free??Dekuji

Odpovědi na otázku

to umí normálně fotky

prave ze ne. muzu vyuzit funkci ,,CROP,, to je pravda ale co mi chybi tento obrazek vyrizli zkopirovat a vlozit na bile pozadi a zmensit aby byl mensi. to uz fotku nedokazou prave. jen oriznout

PicsArt is a popular and feature-rich freeware photo editing app for iPhone. It offers a wide range of creative tools, filters, and effects to enhance and customize your photos. PicsArt is known for its user-friendly interface and a variety of features that cater to both beginners and advanced users. Additionally, it provides a platform for users to share their creations within a community of fellow artists. It's available for free on the App Store, making it a great choice for those looking for a versatile and accessible photo editing app url https://betterapk.org/ .

Ak chceš len to,tak presne ako už bolo napísané skôr ,to vie aplikácia Fotky a vie to veľmi dobre,ak chceš aj niečo free,čo vie aj tých “milión” dalších vecí,tak Snapseed od Google-verzia pre iPhone /iPad