» Poradna » Programy

Freeware na skrytí ip adresy.

Existuje freewarový program na skrytí ip adresy? Něco jako je Hide ip ng. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Výsledky 1 - 10 z asi 2 470 na dotaz Freeware na skrytí ip adresy.. (0,26 sekund) v google.

Každá dneska ví že se dá vyhledávat na google. Upozornit na to umí každé tele, ale připadá mě to hloupé a zbytečné.

Tak buď jako každej a použij google ! Nebo si snad něco víc, že ho používat nebudeš ?

Debile, kvůli lidem jako jsi ty na google vyjede tvůj stupidní příspěvek ,, si to vygoogluj" DEMENTE. Když to bdue dělat každej, brzy se na všechny dotazy budou zobrazovat vypíčený fóra s tvojí dementní odpovědtí.

Kdo je tu DEMENT? Není to náhodou ten co se takhle vyjadřuje na internetu . Je tu vidět moc nízká úroveň inteligence. No vida a co ta Tvoje,, vygooglovana"anonymita právě tu vidím Tvou IP adresu. Jako u všech ostatních kterým se nechce přihlásit.

Je to nesmysl. IP adresu skryt nemuzes. Vzdycky se musis odnekud pripojit.

Ale pravá se dá skrýt a to já chci.

Jen upozorňuju, že když se bude chtít maskovat třeba na diskuzích s nutností registrace a nebude chtít vystupovat třeba jako upc.cz ale jako costarica.net, tak na některých serverech mu to nebude fungovat. Prostě se nepřihlásí.

Ten prográmek je super. Jenže není freeware.

Když už se chceš opravdu a velmi důkladně skrývat, použij informací, které se váží k termínu "Jondos". Budeš velmi překvapen. Pro čtyři servery je celý proces, který je poskytován z DE, zdarma.

lll

Podivej se na TOR. Je to asi nejlepsi soucasny anonymizer. http://www.torproject.org/...

Ten TOR je výbornej.. jede na FF 3.6 a při každým refreshi měmí IP nejčastěji na kanadský a německý IP sem s tím spokojen... :)

hidemyass.com

ten je dobrej a funguje, akorát třeba tady nejde použít na zadávání příspěvků

Vybuduj si někde na netu vpn server, který ti dá IP adresu, kterou si někde zaplatíš, takže skryje tvoji skutečnou IP, požadavky na komunikaci půjdou přes tu vnější IP tunelem přes http. Nebo využij cizího PC, jestli to dokážeš.

zrejme to nedokaze, nakolko nevie o existencii googla alebo inych vyhladavacov...

Ty máš dřevo nejspíše nejen ve jméně.

Mozno mam drewo aj inde, ale vzdy skor ako som polozil otazku, skusil to pohladat na nete..minimalne aspon ten ujo googel...a vzdy som sa dopracoval k nejakej odpovedi alebo alternative...mozno to je tym drewom, co mam mozno aj inde...

Choď do piče čobole

česka bnuzna

osobne pouzivam www.bypassthat.com ak to potrebujes len na surfovanie

můžeš se i připojovat přes proxy přímo v prohlížeči.
Firefox : nástroje - možnosti - rozšířené - síť - nastavení připojení - ruční konfigurace proxy serverů a zadáš tam nejakou proxy třeba odsud :http://www.proxylist.net/...

No a přepsat IP na síťovce nejde?