» Poradna » Programy

Freeware AVG vs Eset smart security shareware

Dobrý den,
používám antivirový program eset smart security.
používám zkušební verzi a každý měsíc to aktualizuji na jiný e-mail...
je to poměrně dobrý antivirus ale už mě nebaví to pořád aktualizovat ...
Přemýšlel jsem o AVG, protože je free ale slyšel jsem že to není moc dobrej antivirák...

PLS poraďte má to cenu naistalovat si AVg místo Esetu?

Odpovědi na otázku

AVG nie. Microsoft ponúka zadarmo svoj antivir MS Essential, poprípade vyskúšať Avast, ktorý je takisto free.

Nejlepsi bude, kdyz si to vyzkousis sam. Tady se nahrne akorat smecka diskuteru, kteri budou obhajovat a doporucovat jako jedine spravne AV reseni jen to svoje.
Pokud mas system legalni, nic ti nebrani vyzkouset Microsoft Security Essentials, vyborny je i novy Avast 5, ktery je za registraci na rok zdarma.
Osobne spise preferuji NOD32, pouzivam vsak koupenou verzi a proto to tady nechci srovnavat.

ja používam free AVG na postaršom noťase a som s ním maximálne spokojný. nízke HW nároky a vysoká bezpečnosť, aj pri wareze.

Pablomino ma pravdu.

souhlas

Díky za radu ten Avast asi vyzkouším ale ten Microsoft security essentials rači ne vždy používám cracklou verzi Windows

http://pcworld.cz/download/download-norton-... ... --- 90 dní zadara

http://www.antivirovecentrum.cz/download.aspx... Tu si mužeš vybrat klikneš na nekterej a pak na dalsi strance kliknes zadarmo,ale zadara je myslim jen AVG ( EN ) Avast 5 ( cz ) avira ( EN ) no uvidiš.

To máš fuk, když šlápneš do psího howna, tak se taky neptáš, co to bylo za rasu. Dej si tam Aviru, otevři si Korunní a budeš v pohodě.

ne nemá eset je lepší než avg takže ti doporučuju si ho nechat