» Poradna » Ostatní

Freerapid

Dobrý deň, na sťahovanie súborov na sťahovanie súborov som použila FreeRapid 09u4. problém je v tom, že mi nechce vytvoriť ikonku na pracovnej ploche pre spustenie. Ak to urobím cez prieskumník, spúšťa sa veľmi pomaly. Neviete náhodou v čom je problém, má sa tento software inštalovať, alebo sa spúšťa len z plochy. Existuje podobný software, ktorý nerobí problémy a je rovnako dobrý. Ďakujem.

Odpovědi na otázku

FreeRapid se neinstaluje. Spouští se přímo z rozbalené složky souborem FRD.exeSamozřejmě si můžeš vytvořit zástupce tohoto souboru a dát si ho kamkoli (pravoklik > vytvořit zástupce).Krom toho má samotný FreeRapid možnost vytvořit zástupce přímo v nastavení...A aktualizuj si javu (aktuálně 8u221)

Ano, FR se mi také spouští cca 40s, než je připraven. Je fakt, že mám ale zapnuto hledání aktualizací pluinů a programu při každém zapnutí.