» Poradna » Programy

FreeRapid Downloader

Ahoj,dlouhá léta používám tento downloadmanager FreRapid Downloader na stahování,hlavně filmů,a včera jsem zjistil že program detekuje error při jakémkoli pokusu o stažení jakéhokoli filmu.Nevíte nebo nemáte někdo podobný problém?Ještě nedávno jsem normálně filmy přes tento program stahoval.Děkuji za info.kdyby někdo náhodou věděl proč se tak děje.

Odpovědi na otázku

Dej sem nějaký link co ti nejde stáhnout.FRD vypisuje i chybu (její typ) - upřesni ten error.

Díky,asi magická poradna.Hned po položení dotazu Rapid stahuje....Takže zatím vyřešeno,děkuji a pohodovej den....všem...