» Poradna » Programy

FreeRapid - stahují se odkazy sami od sebe, velké množství

Ahoj,popíšu svůj problém jako blb a klidně mi jako blbovi odpovězte :) Chtěl jsem stáhnout jedno video (z webu ČT) ale začali se mi načítat, stahovat desítky až stovky "odkazů". Zastavit nebo stopnout to nejde, vymazat ano ale to nestíhám. Během minuty mám cca 1000 odkazů co se stahují. Píše mi to: Došlo ke kritické chybě, zkuste zapnout a vypnout. To ale nefunguje. FreeRapid jsem dokonce smazal a stáhnul znova, když ho ale otevřu, jsou tam ty samé soubory co se už stahují.Díky moc za odpověď a za radu!

Odpovědi na otázku

když odpojíš od netu byl by v tom čert aby se to nezastavilo

Což o to, zastaví, stejně jako když to jen zavřu. Ale jakmile to zase otevřu, stahuje se dál..

tak snad na chvíli i od proudu vypnout a jít na pívo. Ale asi to máš ztažené a vyvěrá to

Díky už jsem to pořešil ;)

smazanim FreeRapid myslis smazani adresare, kam jsi ho rozbalil nebo smazani jeho konfigurace tady: c:\Users\user\AppData\Roaming\VitySoft

Díky už jsem to pořešil ;)