» Poradna » Programy

Freemail Seznam

Když odpovídám na mail ve freemailu Seznamu, uchovávala se mi pod mojí odpovědí celá historie dosavadního vlákna komunikace s tímto člověkem, pokud to ten druhý nemaže. V poslední době se mi ale po odklepnutí na Odpovědět uchovává jen poslední doručená zpráva, a vše předtím (jak moje tak druhého člověka) se samo smazalo. Dá se to nějak vypnout?

Odpovědi na otázku

nejlepsi bude okamzite prejit na google kde ma na ceskem Klikni.cz mas to bez spamu

A co má, Dr. Šáhlá, společného idnes s přiblblou doménou s Google?! Mimo toho, že se chlubí užíváním technologií Google a tím láká hloupé text nechápající puboše?

á Mysel (s jinym nicem, stejne trapny) napr tim ze to je Gmail ! na serverech gmailu ale s jinou priponou a se vsema technologiema, napr antispamovym fitrem, prioritni postou atd atd

Normální lidé používají příslušného síťového klienta a nemají problém se změnou vzhledu atd., tak se podívejte do nastavení toho webového rozhraní.