» Poradna » Web a internet

Free web proxy na český web ze zahraničí ?

Ze zahraničí se nemohu dostat na stránku centrum.cz Přes jaký proxy web se na ně dostanu ?

Odpovědi na otázku

To nedava smysl. Zkus jiny pocitadlo.

Na centrum.cz ti netreba proxy

proč by v zahraničí blokovali Centrum? To je nějaká blbost. Nebo jsi v Číně?

V Los Angeles

Teda fuj. :D

Přistup blokuje už Živě . Když sem dávám z Los Angeles příspěvek, čeká na schválení moderátorem...

To není blokace, ale chytré třídění lidí na základě geolokace.Víš jak by to tu jinak vypadalo?10 příspěvků na viagru, 8 na štětky, 4 na uměláky a minimálně pětkrát denně africký princ, co ti nese dollary.

Plugin VeePN do Chrome, nebo prohlížeč Opera.

Opera už má VPN jen placenou . Nenapadlo mě nastavit VPN doma na routeru .