» Poradna » Programy

Free to play hra ve steam knihovně

Ahoj chtel bych se zeptat jestli je nejaka moznost jak si dat nejakou free to play hru do knihovny aby tam byla naporad jako koupene hry, nedavno se mi povedlo ze jsem si stahnul hru serena je free to play a ted i po odinstalovani tam porad je jako bych ji mnel koupenou ale nevim jak se mi to povedlo tak jestli s tim mate nekdo skusenosti predem dik za odpovedi :D

Odpovědi na otázku

Pokiaľ si si stiahol v akcii STEAM Free to Play hru a nainštalova, bol ti (keďže máš účet na STEAMe k hre pridelený i licenčný kľúč. Táto hra je už stále tvoja, dokonca i v prípade, že ju odinštaluješ z PC. Ak by si sa rozhodol ju znova inštalovať, stiahneš si ju opäť zo STEAMu a hráš - hra bude ihneď aktivovaná (pretože už má pre teba pridelený kľúč).Pokiaľ si pozrieš vo svojom proifile o hrách a obchode - figuruje tam ako kúpená za 0€ (prípadne Kč).Preto sa to volá Free to Play - voľné pre hranie - sú bezplatné, plne funkčné, aktivované svojim kľúčom k danému účtu. Ak sa pozrieš na podrobnosti hry v zozname hier - vidíš tam dokonca licenčné číslo (klúč).

WTF? Co to tu meleš? Asi reaguješ na nějaké jiné vlákno...

Ty si asi nejako "mimo" - prestaň šňupať!Ak nevieš, ako to v STEAMe beží - tak sem nepíš voloviny....Veď ty ani nevieš, čo je to Free to Play....

On se ptá, jestli lze přidat na stálo free to play hru do knihovny a ty mu tu píšeš, jak funguje zakupování her a přivlasťňování klíčů, na co se nikdo neptal.Otázka:"Lze nějak zachovat free to play hru v knihovně?"Moje odpověď"Ne!" (když reinstaluješ PC/steam, tak ji v knihovně již mít nebudeš)Tvoje odpověď"Když si stáhneš hru, je ti přidělen klíč, který se váže k tvému účtu. Pak nějaké zbytečné rady jak se k němu dostat. A pak co je to vlastně free to play (sice nevím, kdo se někde na to ptá, ale ok). "

Free tu play hru si "zakoupíš" prostým kliknutím na tlačítko Stáhnout na stránce té hry, a od té doby ji budeš mít v knihovně na pořád, ať už ji máš nainstalovanou nebo ne. To samý platí pro koupený hry.

Stačí pouze reinstalovat steam a už ji tam mít nebudeš... (tu free to play)

Ano, Free to play hry mají na Steamu tendenci mizet z knihovny, pokud nejsou nainstalované.

Moje zkušenost je taková, že většina free-to-play her po odinstalování z knihovny automaticky zmizí. Zůstává mi tam asi jenom Team Fortress 2, neboť jsem ji pořídil jako součást placeného balíku Orange Box, a možná Dota 2, protože jsem ji získal jako betu ještě předtím, než byla ve Steam Store. Takže ty sám to zrovna moc neovlivníš.Pozor, neplést si free-to-play hru s takovou, o které se zřejmě píše v první odpovědi - za normálních okolností placená, ale v rámci časově omezené akce ji bylo možné získat zadarmo. Takové naopak v knihovně obvykle zůstávají.

Není tam nějaka free to play mluvnice češtiny?

Od kdy umí prasata psát? Já myslel, že zvířectvo je negramotné

F2P hry zustanou v knihovne jen kdyz do nich koupis DLC nebo je pridas na ucet cd klicem.