» Poradna » Programy

Free rapid downloader a CAPTCHA

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem dokáže FRD obejít ochranu captcha na uloz.to a proč podobný způsob nefunguje například u hotfile.com. díky

Odpovědi na otázku

teď jenom hádám, ale řekl bych, že je to díky tomu, že na uloz.to a některých jiných webech je captcha kód snadno čitelný z webové adresy takže stačí jednoduchý řetězec zkopírovat, vyhledat v databázi nebo prohnat nějakou šifrou a captcha je na světě