» Poradna » Programy

Free program na sledovanie stavu pc

ahojte, niečo ako aida 64 nemáte? na odporúčanie- stav diskov aby mal / vadne sektory- stav ventilatorov- teploty v pc- kedy bol pc vypnutý a zapnutý

Odpovědi na otázku

HWiNFO64+CrystalDisk

Ahoj,programy na monitorování existují, ale žádný z nich není zárukou nahlášení poruchy zavčasu.Zkrátka se může znenadání odporoučet zdroj/paměti/disk/SSD a žádný program to dopředu nemusí vědět.Jednodušší je nekupovat nejhorší (nejlacinější) komponenty.Tím se předchází poruchám. Ale bohužel zboží v IT je spotřební a může se porouchat i přesto.Nebudu tady tedy opakovat ty poučky o zálohách, raidech atp.....

Vadné sektory nesleduje nic. Softwary maximálně monitorují SMART, do kterého se vadné sektory můžou, ale nemusí propsat.

Funguje to?- Nehrab do toho!-- Hrabals to toho?--- Máš to na koho svést? -- Je vyhráno.---- Nemáš to na koho svést? --- Jsi blb.