» Poradna » Programy

Free mmo s velkou českou komunitou

Čauesdoporučíte mi nějaký MMORPG s velkou Cz/SK komunitou? Klidně ať to jsou free servry nějakých her :).

Odpovědi na otázku

Třeba wowko, možná tady: http://wowservers.cz/ najdeš server kterej ti bude vyhovovat :)Ikdyž mě osobně se wowko vůbec nelíbí, ale na druhou stranu od spousty lidí slyším jak je to "super a úžasný", tak to snad nemůže být až tak špatný. Ovšem já jsem člověk co vyrostl na Ultimě Online a ikdyž dnešní mmorpg hry vypadají graficky hezky tak ty herní principy a mechanismy jsou celkem ubohý.Jinak mám pro tebe dobrou radu, nauč se anglicky, pak nebudeš odkázaný na CZ/SK scénu.

No anglicky umím naprd (B1/B2).) Ale ta ultima online vypadá dobře.

Pak vyzkoušej server Endor: http://www.endor.cz/Ikdyž jsem na tomto serveru moc nehrál, tak za těch 15 let co jsem měl naposledy UO spuštěné již dost serverů zaniklo nebo se k zániku blíži, protože tam hraje třeba jen 10 (a nebo i méně) hráčů a to se už moc nedá zařadit do kategorie MMO. Ale na tom endoru (alespoň podle počítadla na jejich webu) teď hraje alespoň stovka lidí, tak snad na někoho narazíš :)

Můžu doporučit Star Trek Online, česká komunita je slušná, je tam i pár Československých flotil. Jen je to takové atypické MMO, vesmírné boje + FPS. Rozhodně stojí za vyzkoušení.