» Poradna » Programy

Free Antivir

Dobrý den,Chci se zeptat, stačí mi free antivirus např AVG free edition? nebo si musím platit Nod apod... Jsem normální uživatel internetu + stahuji občas ulož.to či nějaký ten torrent.Děkuji

Odpovědi na otázku

Třeba já antivir nepotřebuji,vím co stahuji :) je to na tobě :)

No, pokud stahuješ hry na warezu, je to spíš ke škodě :D

Hale nejlepší je cracklej antivir !! :D

Ovládací panely a v nich Windows Defender,to ti nic neříká?

nejlepší antivir je avast. Je ke stažení zdarma a nic se nemusí platit

A sme doma.

Daj si http://www.avast.com/get/oR4VYxfM zaregistruj sa a mas na rok zadarmo

Nechlub se tady se zlodějinama........AVG je parodie na antivir, stejně jako Avast, Mcafee a další.......z neplacených je kvalitní Avira, z placených místo předraženého Nodu (ač se řadí mezi nejlepší) se vyplatí spíše Kaspersky.

Pokud chces antivir zadara tak se na to vyser a zapni si jen Windows Defender.Ja stahuju cracky, torrenty a dalsi sracky.Nikdy jsem vir nestahl.(a kdyz jo, tak mi to zablokoval uz Chrome)

Hodně imbecilů se tady dneska vyrojilo koukám ....

Další z debilů, kterej se veřejně přizná ke zlodějině. Hele, vypatlanče, ten Defender tě od těch sr.ček moc nezachrání.

Mám windows 8.1, používám pouze MS defender, zdálo se mi, že mi každý antivir zpomaloval chod systému, přestože mám starou, ale stále slušně výkonnou i7 950 a 6 GB RAM. (Defender logicky taky skenováním zpomaluje systém, ale alespoň je skrytý a nijak mne neotravuje :) Jednou za čas skenuju PC nějakým one-time scannerem a velmi zřídka spybotem a NIKDY jsem neměl pozitivní nález škodlivého SW, to sice neznamená, že mám PC bez virů, ale znamená to, že i windows s defenderem bez AV třetích stran může být bezpečné, stále velmi záleží na chování uživatele. Pro ty méně zkušené je asi lepší AV používat, pokud do PC neustále neinstalujete nový SW a pouze na něm pracujete, jde to bez AV úplně v pohodě. Svou službu asi odvede i [edblock], který blokuje mimo reklamy i škodlivé flashe a blbiny. (poznámka: z jakého důvodu je mi zive.cz píše, že slovo a.d.b.l.o.c.k. není povoleno?)

Soucasti Windows 8 a vyssich je plnohodnotny antivir Defender (Nastupce MS Security Essentials). Defender neni nejvic nejlepsi antivir na svete, ale pro bezne pouziti plne dostacuje. MP

Podle toho co je to "běžné použití". Podle mě na běžné použití antivir netřeba. Takže já antivir nepoužívám.

Windows Registry Editor Version 5.00[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WinDefend]"Start"=dword:00000004... v nouzovém režimu, nebo je i vhodnější způsob?

já dřív v pohodě fungoval na Avast Home, který je taky free. Nyní na linuxu to řešit nemusím.

Jak vidím, máte Windows 8 čili Vám postačí integrovaný Defender.

staci ten Defender co tam mate a pokud stahujete neco u ceho opravdu si nikdy clovek nemuze byt jisty, pak jedine www.virustotal.com, kam si posilam soubory na kontrolu 52 antivirama. Maji tam i aplikaci na integraci pres kontextove menu. Sikovne.Jeden antivir je tak pro dobry pocit, to aby neco orpavdu spolehlive chranilo PC, tak je zapotrebi aspon 3 ruznych programu a to vetsinou nikdo stejne nedela.

Bohatě stačí nástroje, které nabízí Microsoft.

Přesně tak. Vyčištění disku!