» Poradna » Programy

Free alternative k UltraMon

Ahoj,
sháním nějakou free aplikaci podobnou aplikace UltraMon - jde mi hlavně o možnost jednoduchého přehazování oken mezi dvěma monitory, taskbar na každém z monitorů a podobné věci. Našel jsem DisplayFusion, ale ten také není úplně free a ve free verzi nepodporuje např. právě ten taskbar na druhém monitoru. Nevíte o něčem?
díky

Odpovědi na otázku

display fusion muzu jenom doporucit, za smesnou castku v cene jednoho obeda ziskas skutecne kvalitni a pravidelne updatovanou aplikaci. muzu potvrdit i kompatibilitu s win7 64b

koukal jsem na to a ty peníze bych za to dal, ale právě nevím, jeslti to za to stojí... ještě počkám na nějaký názor a kdyžtak zakoupím

Free taskbar najdes tady:

http://www.mediachance.com/free/multimon.htm...

Jo a jde pouzit zaroven se zakladni bezplatnou verzi DisplayFusion, dohromady tak ziskas skoro to same co u placene verze. Ale pokud te tech $20 nezruinuje, je samozrejme lepsi poustet jen jednu aplikaci :).

už zkouším zatím trial DisplayFusionu. zatím jsem spokojený. uvidím tak po 14 dnech a pak si to kdyžtak koupím. těch 20 kan. dolaru je fakt docela v pohodě