» Poradna » Programy

Fraps - Bug ?

Zdar, stáhnul jsem si Fraps, abych ho vyzkoušel. Když jsem šel do složky, kam se mi ukládají všechny soubory nahrané Frapsem, tak jsem tam našel jeden nahraný soubor - ten jsem nechtěl nahrávat a to nahrávání jsem já nespustil! Jak bych to řekl... Prostě ten program mi nahrál jeden film, co mám stažený v pc aniž bych se na ten film koukal nebo ho vůbec spouštěl - prostě ho nějak dokázal nahrát a nevím jak. Jak je to možné? Díky za vysvětlení!

Odpovědi na otázku

Omylem jste zavadil o klávesu F9 kde je primárně nastavena klávesová zkratka pro nahrávání?

Je to možné, ale to nevysvětluje to to, že to F nahrál, aniž bych to video spouštěl!

Nadpřirozené jevy..! :D