Fractal Design Define (R2XL,R4,R5)

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit která z těch 3 pc skříní je nejlepší(nejprostornější) a musí se tam vejít grafika : zotac geforce gtx 1070 amp extreme. děkuji

Odpovědi na otázku

R4 < R5 < R2 XLMaximální délky grafik:R4 - 430 mmR5 - 440 mmR2 XL - 480 mmGrafika má jen 325 mm, vejde se tedy do všech tří. Takže si vyber tu, která se ti líbí nejvíce.

díky r2

Mám R4 a 1080ka se mi tam vlezla v pohodě.

Pokud chceš to nejlepší co můžeš mít tak R5.jinak je to jedno. Já to zvolil tahle x 70 W + akaska odhučnění a je to super, vyjde to levněji a máš tu samou velikost.