FPS

Dobrý den, nedávno jsem si koupil novou základovou desku a CPU, ale je tu problém že mám nehorázné FPS dropy ve hráchMá aktuální sestava--MB - ASROCK 970 Pro3 R2.0 CPU - AMD FX-8370GPU - EVGA Geforce GTX 1050 TiRAM - 4x4--Nevíte čím by to mohlo být? Jelikož známá co má stejnou sestavu jako já (Jen s jinou MB) tak vše hry jí jednou v pohodě bez FPS dropů a stíhá jí to ještě stream..

Odpovědi na otázku

čo teploty a vyťaženie cpu na pozadí?btw ak si túto dosku a cpu kupoval teraz ako nové tak si vyhodil peniaze a tomu kto ti to poradil daj riadnu cez hubu.ak ešte neubehlo 14 dní tak to vráť

Teplota se drží na 60 Stupňů a vytížení nejde nad 40-50 %

pozerám že doska nemá chladené napájanie. teploty ani kontrolovať nemusíš, rovno ti poviem že sa vrm prehrieva a procesor uberá takt aby to nezhorelo

Aha, no teď přemýšlím že to vrátím a půjdu do AMD Ryzen 3 1200 Názor? Na tento procák? S základovou desko ASROCK AB350M Pro4

https://ctrlv.cz/O0B7 Asi takto by vypadala nová sestava

aký máš rozpočet?počítaj s tým že ten cpu a doska potrebujú ddr4 pamäte

Tento ASRock je na Ryzen 3 fajn. AM4 platforma má ohromnou výhodu, že do ní můžeš dát několik generací procesorů. Takže pokud by si v budoucnu plánoval upgrade CPU, tak by nemusel stačit. Pouze v případě, že bys plánoval upgrade, doporučuji připlatit 800-1000 a koupit MSI A Pro nebo Tomahawk, tyhle desky mají nejlepší VRM mezi b450. https://linustechtips.com/main/topic/1046357-mother... Co se týče srovnání s Visherou FX 8370, je Ryzen 1200 mnohem lepší volba. Pokud by byla možnost tvou sestavu vrátit, rozhodně bych jí využil.

Ahoj, diky za radu rozhodně vrátím a koupím ryzen