» Poradna » Notebooky

Fps

dobrý den můj problém je takový že se mi žlutě zobrazují fps ve hrach jak to mám odstranit?

Odpovědi na otázku

Číslo v levém horním rohu? Vypni Fraps nebo jiný program, kterým jsi to aktivoval.

fraps jsem odinstaloval.

a žádný jiný program nemám

Mate. Samy od sebe by se tam FPS nezobrazovaly.Jde to myslim zapnout (a zase vypnout) i v GeForce Experience a leckde jinde.V nekterych hrach to jde zapnout v nastaveni hry. Takze kdyby se to objevovalo jen v konkretni hre, patrejte primo tam.

Moze to byt nastavene aj napr. v Steam, ked to pouzivas.

On je s tim dneska trosku problem, protoze ty FPS umoznuje zobrazovat kdejaky SW. A kdyz to pak nekde clovek omylem zapne, tak babo rad, kde to zase vypnout. Ale Japonec Samo Se To to urcite neudelal a je treba zapatrat v pameti, kde ze clovek nedavno zmatene klikal.Na druhou stranu je to spis takova usmevna lapalie a nema to vliv na funkci rostlinare.

Odpověď docela pozdě, ale možná máš zaplej OverWolf..