» Poradna » Windows (a jiné OS)

FPS dropy ve hrách

Zdravím,dnes jsem si všiml, že když hraju na příklad Neverwinter nebo War Z, asi na hře nebude záležet, mám každých 5-10 sekund fps drop, kterej okamžitě zase zmizí a opakuje se to furt dokola a dokola ? Čím by to mohlo být ?Sestava : i7 2700K8GB ramnVidia GTX 570 1,2Gb-----------------------------OS : Windows 8 (Od ledna, ale předtím mě stímhle nezlobili, tak nevím jestli to může být způsobeno právě win osmičkama.Taky jsem si poprve sám zapojoval zdroj, ale je to 14 dní a počítač bežel normálně, může být někdě vtom chyba ?Předem díky.

Odpovědi na otázku

Ještě zkusím, jestli se to děje jen ve hrách vyžadující připojení, nebo jestli je to u singleplayer her.

vypadá to, že je to jen u multiplayer her... tak nevím.