» Poradna » Ostatní

Fps dropy gta v

Zdravím , potřeboval bych pomoc s fps v GTA 5.. mám nové PC (3070,r5 5600,16ram,bla,bla,bla) hra běží hezky i na nejvyšší detaily ale na letišti nebo ve vodě a celkově na krajních bodech mapy mi extrémně padají fps vlastně např že 120 nebo z 80 na 15,19fps a tim vzniká škubání obrazu prostě takové záseky a už vážně nevím co s tím.. zkoušel jsem vše.. díky všem předem za odpovědi.//Louda - zakládat diagnostiku na své nenávisti k Nvidii je nesmysl, který nikomu nepomůže. Skryto. Úplné blbosti od SilverCreste, který pro změnu nesnáší AMD, byly rovnou smazány.Moderátor //

Odpovědi na otázku

přehřívá se ti to... Na takový sestavě by to mělo jet v pohodě pokud nemáš nějaký extra rozlišení a všechno na ultra.

Nezaznamenal jsem víc jak 60°gpu a 56°cpu. Zatím hraji jen na fullhd.. jak říkám mimo to letiště/vodu a prostě okraje mapy to je bezvadně.

Navíc kdyby se to přehřívalo tak by nebyly fps dropy jen na těch lokacích

Deska Asus tuf b550m plus WiFi II, Ramky mám od Viper, 3200mhz , co je HW?

HW = hardware

Tak jo celý popis : msi rtx 3070 gaming z trio , ryzen 5 5600 (bez x) , ramky 16gb viper 3200mhz , Asus tuf b550m plus wifi II , chladič cpu fera 5 Argb ssd 1tb od msi s 7000mbs čtení , zápis nevím myslím že 5000. Druhý SSD 512gb od patriotu 3200mbs čtení zápis opět netuším . Systém Windows 10 , PC mám pár dnů

Ahoj, na já tady všude vidim problém někde jinde, než opravdu je.... Dělají to všechny hry, nebo jen gta? Grafické nastavení je na nejvyšší, to je fajn...ale co to pokročilé nastavení grafiky, to jsi taky nastavavoval? MSAA odrazů máš 8x? Protože mě vždy, když jsem tohle nastavil s 1070ti na fullHD při nastavení na vysoké detaily, tak FPS v klubu a na trávě pravidelně padaly k 30.... jinak všude stabilních 60 (v online) Je fakt, že gta už jsem nehrál přes rok, takže aktualice to klidně mohli vypepšit, nebo i zhoršit. A jestli hraješ online, tak tam je to zas ještě jina kapitola.... Lagy, moddeři....

S tou travou to neni spatny napad. https://www.youtube.com/watch tady je video, kde nekdo testuje fps dropy (20-40) mimo mesto, stahuje travu na normal kvalitu a najednou mu to jede o kus lepe (70-100).

A pak si tam hraje jeste s nastaveni GeForce Experience, na to se tazatel samozrejme muze podivat tez, pokud tuto aplikaci vyuziva.

Msaa mám vyplé, i odrazu jinak vše na ultra. Nejvyšší fps dropy jsou když vše dám na nejmíň to potom dropuje všude.. a ne dělá to je gta 5

to je nesmyslnejch rad tady Prostě si laď a hraj s nastavením grafiky ve hře až to nebude dělat. všechno sniž, hraj.. pokud to nebude zlobit něco přidej a hraj.. otestuj to. nějak nevěřím že to dělá i na ořezaný detaily a některý volby který brutálně zatěžujou grafiku (nějakej ten blur, max. vzdálenost atp.). I když hraješ ve fullHD tak bezhlavý nastavení všeho nadopraz dá zabrat i RTX3070 (ostatně to i RTX3080 s kterou jsem to hrál.. - nešlo všechno dát na max a mít 120FPS stabilně)

Já už zkoušel co se nastavení týče vše.. a jak říkám hra běží nejlépe na ultra.. když dám vše na minimum tak fps dropuji všude a když High tak stejné jako na very a ultra... Takže nevím v čem je problém.

jako že chceš tvrdit že v detailech na minimum ti to dělá stejně jako na ultra ? tzn. někde to padá na 19FPS i na min detaily a fullHD ?Tak zapni vsync a máš klid

Uzavírám to tu... Nějak se s tím poperu a když to nepůjde tak bohužel.