» Poradna » Programy

Foxit Reader - drawing error

Zdravím.Při čtení dokumentů v programu Foxit Reader mi snad každých sedm minut vyskakuje varovné okno s nápisem Drawing. Program pak musím pomocí správce úloh ukončit a dokument otevřít znovu. Je to hodně nepříjemné a zdržující...hlavně, když se učím a mám otevřených více dokumentů, proto prosím o radu. Pište, prosím, na e-mail marti.pesek@seznam.czDěkuji

Odpovědi na otázku

Proč bych ti psal na e-mail. Napiš jakou máš verzi.

..psal jsem do více poraden a než bych našel, kde mi kdo odpověděl... proto.Jestli jsem to našel správně tak verze 3.1.1.0901

Odinstalovat, komplet. Pak si stáhni nejnověší verzi 5.4.3.0920, zatím neregistruji problémy.

Dobrá..díky za radu