» Poradna » Programy

Fotorámeček

Digitální fotorámeček Hyunday
Při nahrání fotek na paměťovou kartu z počítače,se některé při prohlížení ukážou a některé ne.Ty co se ukážou mají typ souboru JPEG,ty co ne mají typ souboru TIFF.Co s tím?Dá se to nějak přejmenovat?

Odpovědi na otázku

Nevíme.

prekonvertuj ich na JPEG. napr v programe INFRANVIEW otvoris si FILE batch/conversion a tam si vyberies subory ktore chces a das ich ulozit ako JPEG da sa aj viac suborov naraz

Irfanview - Soubor/dávková konverze a jako výstupní formát nastavit jpeg. Hlavně převáděj jen ty tiff a ty ostatní jpg nech na pokoji.