» Poradna » Programy

Fotorámeček JAKÝ i pro přehrávání videa

Potřeboval bych obnovit fotorámeček s rozšířením i na přehrávání videa pořízeného digitálem (ne kamerou). Parametry asi:
A*) Rozměry displeje ne menší/horší 7’’ (800 x 480 pixelů)
B*) Vnitřní paměť od 2 GB výše
C*) Vnitřní paměť rozšiřitelnou SD(HC) kartou až na desítky GB
D*) Vstupy/výstupy (konektory):
- USB master (pro připojení vnější paměti nebo digitálního fotoaparátu),
- USB device (pro připojení k počítači),
- USB mass storage device (externí HDD - disk) - není nutná podmínka
- SD slot
E*) soubory JPG, AVI (ty už si nakonvertuji) uloží v originální velikosti + interní možnost optimalizace JPG pro 7’’ (800 x 480 pixelů) - viz bod A*)
G*) interní zdroj energie + externí napáječ/nabíječka
H*) cenová relace do 3000 Kč
Hlavně nesmí být nekvalitní displej. Parametry vychází z mého současného noname fotorámečku, který mi dobře slouží už třetím rokem a stál něco kolem 2800 Kč.

Odpovědi na otázku

Nevíte, kde/kdo v Česku se prodává:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll...