» Poradna » Ostatní

Fotopapír do HP

Nevíte někdo, kde se dají sehnat fotopapíry do tiskáren HP o rozměrech cca 210 x 610mm. V návodech tisk panorama uvádějí jako výhodu, ale sami nevědí kde ty papíry sehnat.

Odpovědi na otázku

zkuste napriklad http://aio.cz/ .. tam objednavam inkousty a fotopapir pro velkoplosne plottery HP DesignJet ... jsou cenove relativne nejvyhodnejsi z tech dodavatelu se kterymi jsem zatim mel tu cest spolupracovat.

Díky za odpověď. Dovedlo mně to zpátky k HP a ty to nevyrábějí. Třeba neumím hledat, nenašel jsem to. Jedná se mi pouze o pár kousků. S rolema to neumím.

jinak opravdu nevim

Děkuji, dobrý tip, ale požadovaný formát 210 x 600 jsem tam nenašel.