» Poradna » Mobily

Fotomobil kolem 7 000 Kč

Zdravím,chtěl bych si koupit nějaký mobil s krásným displayem a výborným foťákem. Rozmýšlel jsem se mezi Xiaomi Mi 9T a Xiaomi Mi 9T Pro. Např. v tomto videu: https://www.youtube.com/watchse mi zdálo, že Mi 9T fotí možná i lépe, zdá se to i Vám? Kupoval bych v 64gb verzi.Rozdíl je cenově někde mezi 1 300 Kč a to už není málo. Takže myslíte, když je pro mě priorita foťák a display, budu spokojený s Mi 9t? Mi 9 neberu z důvodu toho výřezu, moc se mi to nelíbí. Nebo máte ještě nějaký jiný tip? Díky.//Skrytí OT.//

Odpovědi na otázku

Nejlepší foťák je ten, který produkuje fotky, které se nejvíc líbí tobě a ne nějakému člověku z internetu. Takže si počti recenze, prohlídni fotky v plném rozlišení a rozhodni se dle sebe. V opačném případě bys mohl být stejně nešťastný jako můj kamarád s Honorem 20 Pro. Podle dxo mark prý špičkový foťák no a ve výsledku se mu ty přeostřené fotky nelíbí...